5 הדרכים המוזרות ביותר להתגבר על הנגאובר

5 הדרכים המוזרות ביותר להתגבר על הנגאובר
שתיתם אתמול בערב? התעוררתם עם הנגאובר? הכנו לכם רשימה של שיטות קצת אחרות מאלו שאתם מכירים להתמודדות עם ההנגאובר.
סידרנו את השיטות והדרכים החל בהתאם לסיכוי שתנסו אותם 1 אין סיכוי בחיים שאנסה את זה 5 כן זו אופציה למה לא חשבתי על זה עד היום.

האינדיאנים בעבר השתמשו בדרך הזו לתרופה בטוחה להנגאובר

1. ללק זיעת בית שחי - עש כמה שנזה נשמע מוזר מגעיל ואפילו מופרע. האינדיאנים בעבר השתמשו בדרך הזו לתרופה בטוחה להנגאובר. ולכן במקום פשוט להירדם אחרי לילה אורך של שתייה המטפלים היו פשוט מלקקים את העור של האדם ששתה ויורקים את הזיעה. מתוך אמונה שהרעל שבאלכוהול נפלט דרך העור וזו הדרך לסלק אותו.
(1-אין סיכוי בחיים שאנסה את זה)

כאשר מישהו היה סובל מהנגאובר קשה

2. קבור את עצמך בחול - הרבה אנשים אחרי לילה של שתייה מרגישים בבוקר כאילו היו רוצים לקבור את ראשם הכואב בחול, שהלשון שלהם מלאה בחול והמעיים שלהם רותחים. אבל מסורת עתיקת יומין שמגיעה מאירלנד לוקחת את התחושות הללו ברצינות ממש. כאשר מישהו היה סובל מהנגאובר קשה, הם היו קוברים אותו בחול עד לצוואר. לא ברור כיצד זה היה עוזר להנגאובר של האדם שנקבר, אבל בוודאות הוא לא היה מסוגל לעשות שום דבר בעניין והם יכלו ללכת למקום מרוקח מספיק שבו הם לא ישמעו את הצעקות שלו. לנו זה נשמע קצת יותר כמו הדרך המושלמת לנקום בך על דברים שצעקת בבר מול כולם כשהיית שיכור והבכת את החברים שלך (לשעבר).

כריך עם חמאת בוטנים

3. כריך עם חמאת בוטנים - קומבינציה מופלאה של פרוטאין מחמאת הבוטנים והפחמימות של הלחם. זהו גם נשנוש קל להכנה בבוקר שאחרי שתייה מוגזמת שבו אתה מתעורר עצלן יותר מתמיד. וגם אינו מצריך שום מאמץ במריחת כמות אדירה של חמאת בוטנים על הפרוסה. תוך דקות תחוש טוב יותר.
אם אתה כבר יודע שבבוקר למחרת השתייה המשימה של מריחת פרוסת לחם עם חמאת בוטנים תיראה לך מורכבת מידי, אתה תמיד יכול להכין לך את הפרוסה לפני שאתה נכנס לישון. היא ככל הנראה תמתין לך שם עד הבוקר.

צלחת מלאה בצלופח מיובש ושקדים מרים

4. היישר מימי הביניים - למרות שאנחנו בטוחים שאתה לא היית רוצה לחיות בימי הביניים, קבל הצעה להתמודדות עם הנגאובר שמגיעה משם. בימים האלו שום דבר שקשור לטיפול בהנגאובר לא היה נעים. התרופה להנגאובר מאותם ימים כללה את המתכון הבא: צלחת מלאה בצלופח מיובש ושקדים מרים. ההנאה מובטחת!

לאכול קנרית

5. לאכול קנרית - זהו כנראה לא מרכיב מזון שאתה בדרך כלל תבחר לכלול בין המרכיבים במטבח שלך, אבל ברופא העתיקה האמינו שאתה חייב אחרי לילה של שתייה מרובה צלחת מלאה בקנריות כדי להתמודד עם ההנגאובר. הן גם נחשבו דליקטסים ובמיוחד נחשבו הציפורים המסכנות בתור תרופה מצוינת להנגאובר.
לכן אם היה לך בוקר אחד יותר מידי שבו התעוררת עם ראש כואב, כאבי בטן, בחילות, חולשה בגוף, יובש חמור בפה, חולשה כללית ומעיין מתהפכים. אל תסבול יש פתרון הרבה יותר פשוט כיום שמאפשר לך פשוט להימנע מכל הטוב הזה. קוראים לו "דרינקאובר" (Drink Over) וכאן נמצאים הפרטים»